skip to Main Content

IBMObecnie często używamy internetowej chmury do przechowywania danych. Podczas warsztatów dzieci zrozumieją, co tak naprawdę robi ich komputer lub telefon, gdy chcą skorzystać z zasobów internetowych, np. obejrzeć film. Co to znaczy, że zdjęcia z ich telefonu zapisane są w chmurze? Czy internet zapomina wrzucone treści? Uczestnicy dowiedzą się, po co serwery wypiekają „ciasteczka” dla przeglądarek i sprawdzą, czy takie ciasteczko może być szkodliwe.

Warsztaty poprowadzą:

Jacek Dołęga

 

Jacek Dołęga

Obecnie Architekt Oprogramowania w firmie IBM. Praktyk w dziedzinie tworzenia oprogramowania klasy enterprise. Pasjonat lekkich metodyk wytwarzania oprogramowania oraz rozwiązań opartych na „chmurze”. Od ponad dziesięciu lat związany z oprogramowaniem i procesami wspomagającymi zarządzanie infrastrukturą IT przedsiębiorstwa. Prywatnie tata 4-letniego Przemka, fascynat snowboardu i nurkowania.

 

Tomasz Zatorski

 

Tomasz Zatorski

Starszy inżynier oprogramowania w firmie IBM; specjalista w zakresie technicznego wsparcia klienta. Od kilkunastu lat związany z tworzeniem i wsparciem oprogramowania. Prywatnie ojciec trójki dzieci: 4-letniej Dominiki, 7-letniego Pawła i 10-letniej Julii; czynny pasjonat sztuki kabaretowej.

 

 

Rekrutacja została zakończona.

 

Back To Top