logo AkamaiTrudno sobie dziś wyobrazić życie bez internetu. Coraz więcej urządzeń wymaga dostępu do sieci i coraz częściej posługujemy się nią, aby wykonywać codzienne zadania. W mieście przyszłości superszybki internet będzie powszechny i stanie się niezbędny. W czasie zajęć dzieci poznają zasadę działania globalnej sieci wymiany informacji oraz dowiedzą się, jak można ją ulepszać. Warsztaty będą też świetną okazją, aby sprawdzić, czy internet może się całkiem popsuć – i czy możemy mu w tym “pomóc”.

Warsztaty poprowadzą:

Klaudia Turska

Rekruter w firmie Akamai Technologies; związana z branżą rekrutacji od prawie pięciu lat, ostatnie dwa lata w branży nowych technologii. W trakcie swojej dotychczasowej kariery pracowała z szerokim przekrojem stanowisk: od programistów czy sieciowców, przez księgowych, aż po inżynierów produkcji kartonu falistego.

Pawel Siemienski

Paweł Siemieński

Inżynier wsparcia technicznego z 10-letnim doświadczeniem, specjalizujący się w zakresie digital media delivery. Aktualnie pracuje w Akamai Technologies w zespole rozwiązującym problemy, wspierającym i szkolącym klientów premium.

Rekrutacja została zakończona.