ciscoMówi się, że internet jest wszędzie. Jest w komputerze, w telefonie, w telewizorze, a nawet w lodówce. Ale zaraz, czy wyżej wymienione rzeczy to rzeczywiście wszystko? A co z drzewami, ulicami, oświetleniem, butami, oknami… jedzeniem?! Firma Cisco także nie zgadza się na to, aby traktować “wszystko” tak wybiórczo! Dlatego tworzymy Internet Rzeczy. Koncept, który pozwoli połączyć wszystko z wszystkim. Inteligentne parkingi, adaptacyjne światła drogowe, monitoring stanu drzew i roślin, dom, w którym drzwi rozmawiają z oknem oraz maszynę, która przygotuje ulubiony posiłek. Co trzeba wiedzieć, aby tworzyć Internet Rzeczy? Z jakich urządzeń i jakich technologii skorzystać? Podczas warsztatów dzieci odpowiedzą na te pytania, wymyślając swój własny wymarzony park rozrywki przyszłości.

Warsztaty poprowadzą:

przemek morawski

Przemek Morawski

Absolwent UAM w Poznaniu. Antropolog kulturowy w świecie IT. W Cisco zajmuje się rozwojem biznesu oraz przygotowywaniem ofert sprzedażowych. Zafascynowany muzyką, w szczególności “ciężkim” graniem. Aktywny biegacz. Cel na ten rok – zdobycie Korony Maratonów Polski.

dariusz szwed

Dariusz Szwed

Inżynier wsparcia Cisco, specjalizacja – technologia collaboration. Absolwent Politechniki Opolskiej. Poza obowiązkami związanymi z wychowywaniem synka, ćwiczy karate kyokushin, wędruje po górach.

Tetiana Pekhnei

Duch romantyka w ciele wojownika. W pracy analityk biznesowy- analizuje wszystko i wszystkich, w pozostałych chwilach – ciągle szukam odpowiedzi, poznając głębie siebie; podróżuję w świecie muzyki i podświadomości; zwalczam siebie za każdym razem podczas treningu. Raczej powiem “tak”, zawsze szukam słońca. Fanatyk sportu, życia, ludzi.

joanna czubala-gawlowska

Joanna Czubała – Gawłowska

Z wykształcenia ekonomista – absolwentka UEK kierunku Handel Międzynarodowy oraz Executive MBA, Polish Open University. W Cisco odpowiada za wsparcie sprzedaży w regionie Europy Północnej w oparciu o partnerstwo, dążenie do doskonałości operacyjnej i orientacji na klienta. Prywatnie żona i mama 2 dzieci. Jej pasją są podróże, poznawanie nowych ludzi i kultur.

Rekrutacja została zakończona.