skip to Main Content

Programowanie to kompetencja, na której można opierać swoją przyszłość. Szacuje się, że w 2020 roku w USA będzie o 1.000.000 więcej miejsc pracy dla programistów, niż ludzi, którzy będą w stanie te stanowiska zająć. Ale programowanie to przede wszystkim świetna zabawa, która rozwija kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych problemów.

Wspólnymi siłami opracujemy program, który umożliwi stworzenie różnych przepisów na pizzę. Poznamy przy tym podstawy jednego z języków programowania – Pythona.

Na koniec zaprezentowane zostaną dostępne bezpłatnie gry i programy, których można używać do nauki programowania w szkołach.

OCADOMiejsce: OCADO, ul. Rakowicka 7
Godz. do wyboru:
14:00 – 16:00 – Rekrutacja zakończona
16:30 – 18:30 – Rekrutacja zakończona

 

Warsztaty poprowadzą:

Maria_Skrzypek

 

Maria Skrzypek

Przede wszystkim idealistka i niepoprawna romantyczka. Pracuje jako programistka w Ocado. W wolnych chwilach organizuje warsztaty, uczy innych i krok po kroku zmienia świat. Założycielka Fundacji Hackerspace Kraków.

 

Maciej Żywioł

 

Maciej Żywioł

Filmowiec uwięziony w ciele programisty. Na co dzień pracuje w firmie Ocado, prywatnie tata rocznej Hani, okazjonalnie bywalec koncertów i sal kinowych.

 

Maciej Kaszyński

 

Maciej Kaszyński

Programista z zawodu i zamiłowania, od dwóch lat zatrudniony w Ocado. Uwielbia pomagać innym odnaleźć się w świecie programowania. Od roku: tata Stasi.

 

 

 

Back To Top