skip to Main Content

Mówi się, że internet jest wszędzie. I faktycznie jest w komputerze, w telefonie, w telewizorze, a nawet w lodówce. Ale zaraz, czy wyżej wymienione rzeczy to rzeczywiście wszystko? Pracownicy Cisco tworzą Internet Rzeczy, który faktycznie połączy wszystko. Inteligentne parkingi, adaptacyjne światła drogowe, monitoring stanu drzew i roślin, dom, w którym drzwi rozmawiają z oknem, oraz maszynę, która przygotuje nam ulubiony posiłek. Swoją wiedzą z tego obszaru podzielą się z nauczycielami.

Podczas spotkania nauczyciele dowiedzą się, czym jest Internet Rzeczy oraz co jest potrzebne, aby go tworzyć. Poznają gry i zabawy, które będą mogli zrealizować w klasie z uczniami. Bazując na wiedzy zdobytej w czasie warsztatów, nauczyciele ze swoimi uczniami będą mogli wymyślić wymarzony plac zabaw przyszłości.

Podczas warsztatów nauczyciele będą mieli też okazję zobaczyć  LAB – serwerownię CISCO.

ciscoMiejsce: Cisco, Enterprise Park, Budynek C2, Powstańców Wielkopolskich 13
16:30 – 18:30

Warsztaty poprowadzą:

przemek morawski

 

Przemek Morawski

Absolwent UAM w Poznaniu. Antropolog kulturowy w świecie IT. W Cisco zajmuje się rozwojem biznesu oraz przygotowywaniem ofert sprzedażowych. Zafascynowany muzyką, w szczególności “ciężkim” graniem. Aktywny biegacz. Cel na ten rok – zdobycie Korony Maratonów Polski

 

 

Wojtek Róg

 

Wojtek Róg

Absolwent kierunku Telekomunikacji na krakowskim AGH. W życiu zawodowym inżynier wsparcia sieci, w czasie wolnym koszykarz, siatkarz i zawodowy oglądacz filmów.

 

 

Dariusz Kubat

 

Dariusz Kubat

Inżynier wsparcia klienta. W Cisco TAC zajmuje się głównie awariami routerów i przełączników. Absolwent Wydziału Fizyki Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Interesuje się astronomią, gra na gitarze. Lubi wycieczki w góry.

 

 

Agnieszka Jurowicz

 

Agnieszka Jurowicz    

Absolwentka kierunku Inżynierii Biomedycznej na AGH. W Cisco pracuje jako inżynier rozwiązań sieciowych. W wolnym czasie  gotuje, piecze i biega.

 

 

 

 

Back To Top