Dzieci z 1000 klas czekają na mądry prezent!

lekcje-z-klasa-3Dołącz do świątecznej kampanii Lekcje z klasą – podaruj dzieciom wartościowe, pełne radości lekcje!

1000 klas zgłosiło się do akcji, chcąc otrzymać wyjątkowy zestaw edukacyjny – Lekcje z klasą. Dzięki pracy z zestawem uczniowie nauczą się nazywać i rozpoznawać emocje, nawiązywać relacje i myśleć kreatywnie (klasy I-III), a także pracować w grupie, dążyć do wspólnego celu i realizować projekt (klasy IV-VI).

Dlaczego warto podarować zestawy? Bo dzięki temu rozwiniesz potencjał dzieci i odpowiesz na ich potrzeby. Przeczytaj przykładowe wpisy nauczycieli, którzy opisywali swoje klasy, zgłaszając je do akcji:

“Moja klasa liczy 15 uczniów (…). Każdy z nich jest wyjątkowy, każdy ma inne potrzeby, zainteresowania, ale łączy ich jedno, pragnienie poznawania świata, zdobywania nowych umiejętności i poszerzania zdobytej dotąd wiedzy”.

“Moja klasa to dziewięcioro Tropicieli, każdego dnia poszukujących nowych wyzwań, wiedzy, umiejętności (…). Nie możemy się już doczekać spotkania z Profesorem Szkiełko”.

“Z uczniami mojej klasy pracuję drugi rok. W tym czasie zaobserwowałam , że uczniowie potrzebują ciągłych wskazówek dotyczących porozumiewania się z rówieśnikami. Moi uczniowie są kreatywni, biorą udział w ciekawych lekcjach, które regularnie organizuję przy użyciu nietypowych, ciekawych pomocy dydaktycznych (…). Ambitni, pełni zapału, energii do nauki i zabawy. To 1b!”

Fundacja Uniwersytet Dzieci poszukuje darczyńców, którzy podarują dzieciom Lekcje z klasą.
Wartość jednego zestawu to tylko 150 zł. Darczyńca może wybrać konkretną klasę, którą chce obdarować, lub wesprzeć kampanię dowolną kwotą – każda darowizna się liczy i przybliża do upragnionego celu – podarowania klasom zestawów, dzięki którym dzieci staną się mądrymi dorosłymi.

button_informacje-dla-darczyncy

Chcesz wiedzieć więcej?