Pełen sukces kampanii Lekcje z klasą – 1000 klas otrzyma zestawy!

Dzięki ogromnemu wsparciu naszych darczyńców ponad 20 000 uczniów szkół podstawowych otrzyma zestawy edukacyjne, które rozwiną ich wyobraźnię, zmotywują do kreatywnego myślenia, nawiązywania relacji czy pracy w grupach.

Projekt ruszył w połowie października, kiedy to uruchomiliśmy zapisy dla nauczycieli szkół podstawowych w całej Polsce. Zarejestrowaliśmy aż 1000 zgłoszeń z klas I – VI, których uczniowie pragnęli, jak sami piszą, wraz z Profesorem Szkiełką odkrywać świat i poszukiwać nowych wyzwań. Nie chcieliśmy zawieść żadnego z nich. Dlatego rozpoczęliśmy kampanię fundraisingową, która trwała aż do 31 stycznia.

Hojność darczyńców indywidualnych i firm jak zwykle okazała się nieoceniona – kampania zakończyła się sukcesem – 1000 zestawów trafi do szkół. Wolontariusze i pracownicy bez zwłoki przystąpili do pakowania i wysyłki zestawów, dzięki czemu Lekcje z klasą docierają już  do szkół w całej Polsce. Część uczniów i nauczycieli rozpoczęła już przygodę z zestawami. Otrzymujemy pierwsze zdjęcia i relacje, którymi z przyjemnością dzielimy się na naszej stronie. Czy projekt okazał się sukcesem? Oceńcie sami!

Relacja ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Ostrowie Wielkopolskim.

Cieszymy się bardzo, że ponad 20 000 dzieci będzie mogło, korzystając z Lekcji z klasą, rozwijać swoje kompetencje społeczne i zdobywać umiejętności przydatne w całym ich życiu. Nie udałoby się to jednak bez tak wielkiego wsparcia i zaangażowania zarówno darczyńców, jak i wolontariuszy, którym jesteśmy ogromnie wdzięczni!

W szczególności chcielibyśmy podziękować za wsparcie kampanii firmom:

• PGE – Fundacja
  • Training Projects