Dziękujemy wolontariuszom z firmy IBM za miesiąc wyjątkowej pracy!

27 października pożegnaliśmy trójkę wyjątkowych wolontariuszy, którzy przez miesiąc pracowali nad koncepcją wolontariatu w naszej Fundacji. Sylvia, Ashish i Marcos przyjechali do nas 2 października w ramach programu IBM Corporate Services Corps. Idea programu polega na tym, że specjaliści z całego świata służą swoją wiedzą i doświadczeniem różnym organizacjom pozarządowym. Fundacja Uniwersytet Dzieci to jedna z 4 organizacji w Polsce, która zakwalifikowała się do tego programu.

Ogromnie dziękujemy Sylvii, Ashishowi i Marcosowi za owocną współpracę, świetne pomysły i wspaniałą atmosferę w pracy, a także podczas spotkań integracyjnych i ważnych dla nas wydarzeń, np. Śniadania Przyjaciół Fundacji. Dziękujemy za merytoryczny trud włożony w przygotowanie świetnej strategii dla wolontariatu kompetencyjnego, wolontariatu seniorów oraz strategii współpracy z opiekunami specjalizacji dla starszych studentów Uniwersytetu Dzieci..

Każdego roku we wszystkich ośrodkach Uniwersytetu Dzieci wspiera nas blisko 400 wolontariuszy. Jesteśmy przekonani, że wdrożenie wypracowanej strategii przyczyni się do rozwoju wolontariatu w naszej Fundacji, a naszym wolontariuszom dostarczy jeszcze więcej satysfakcji i radości ze wspierania naszej misji.