Eksperci Fundacji Uniwersytet Dzieci współtworzą ministerialny program „Uniwersytet Młodego Odkrywcy”

FOTO ARTUR HOJNY SE / EAST NEWS /WARSZAWAW CENTRUM NAUKI KOPERNIK ZOSTAL ZAINAUGUROWANY PROGRAM UNIWERSYTET MLODEGO ODKRYWCY N/Z ANNA GRABCZEWSKA I MINISTER EDUKACJI JAROSLAW GOWIN02 / 09 / 2016NAUKA DZIECI DZIECKO EDUKACJA UNIWERSYTET MLODEGO ODKRYWCYWSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP: //AGENCJA .SE.COM.PL

Z przyjemnością informujemy, że eksperci Fundacji Uniwersytet Dzieci uczestniczyli w przygotowaniu nowego programu grantowego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, skierowanego do uczelni dziecięcych w Polsce.

Celem programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy jest wsparcie organizacji pozarządowych zajmujących się organizacją zajęć na uczelniach dla najmłodszych. Te cenną formę edukacji dostrzegł resort nauki. W uznaniu dotychczasowych doświadczeń Fundacji – zostaliśmy zaproszeni do współtworzenia programu i wyznaczenia jego głównych założeń.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z treścią Programu Uniwersytet Młodego Odkrywcy.