Prezes Anna Grąbczewska w Londynie na obchodach 10-lecia Fundacji Credit Suisse

16 maja 2018 r. Prezes Fundacji Uniwersytet Dzieci uczestniczyła w obchodach 10-lecia Fundacji Credit Suisse w Londynie. Fundacja Credit Suisse wspiera program wolontariatu Fundacji Uniwersytet Dzieci, dzięki któremu setki wolontariuszy mogą korzystać ze szkoleń, zajęć integracyjnych i kształcić umiejętności niezbędne do pracy z dziećmi. Ale nie tylko – w ramach programu naszym wolontariuszom oferujemy również podnoszenie kompetencji w innych obszarach – pracy projektowej, autoprezentacji, narzędzi IT, dzięki czemu mogą doskonalić kompetencje niezbędne na współczesnym rynku pracy.

Fundacja Uniwersytet Dzieci była jedną z kilku organizacją pozarządowych zaproszoną na uroczystość Fundacji Credit Suisse. Wydarzenie odbyło się w prestiżowych przestrzeniach National Gallery. Uczestnicy uroczystości mogli zobaczyć zdjęcia obrazujące współpracę obu Fundacji. Program wolontariatu jest niezwykle ważny dla Fundacji Uniwersytet Dzieci. Rocznie pracuje z nami kilkuset wolontariuszy, których kompetencje chcemy rozwijać po to, aby realizacja naszej misji przebiegała sprawnie.  Serdecznie dziękujmy Fundacji Credit Suisse za wsparcie programu i zaproszenie na uroczystość 10-lecia.