„O czym szumią drzewa” pod patronatem Fundacji

Autor „Sekretnego życia drzew” powraca! Tym razem z książką dla najmłodszych – „O czym szumią drzewa” – która odpowiada na przeróżne pytania małych miłośników przyrody: czy w lesie jest internet? czy zwierzęta chodzą do szkoły? skąd drzewa wiedzą, że przyszła wiosna? Autor zachęca także do eksperymentowania i samodzielnego doświadczania przyrody – np. nadgryzania gałązek i rozróżniania drzew po ich smaku albo… tworzenia różowej gumy do żucia ze świerkowej żywicy!

Peter Wohlleben zaprasza, by wspólnie z nim wyruszyć w fascynującą wyprawę do serca lasu. Bogato ilustrowana książka nauczy szacunku i miłości do przyrody i pozwoli odkryć jej tajemnice.

Peter Wohlleben – leśnik z prawdziwego zdarzenia. Wie, jak ważne jest wpajanie od małego miłości do przyrody. Dlatego założył Akademię Leśną i od 26 lat zabiera grupy dzieci na niezapomniane wycieczki do lasu. Jest autorem książek „Sekretne życie drzew”, „Duchowe życie zwierząt” i „Nieznane więzi natury”.

Gorąco polecamy!

Premiera książki: 23.05.2018 r.

Więcej informacji: www.otwarte.eu/landings/oczymszumiadrzewa