Wolne miejsca na Uniwersytecie Dzieci!

Uniwersytet Dzieci organizuje zajęcia, które odbywają się w soboty na uczelniach wyższych, w laboratoriach, muzeach – w miejscach, będących sercem nauki, sztuki i kultury. Rekrutujemy dzieci w wieku 6-11 lat z Poznania oraz 6-16 lat z Olsztyna, Wrocławia, Krakowa i Warszawy na II semestr zajęć. Aby zapisać dziecko na studia należy skontaktować się z wybranym ośrodkiem. 5 miast, 5 kierunków studiów i niezliczone dziecięce pytania, na które pomagamy znaleźć odpowiedź!

Zapraszamy do przeżycia z nami niezapomnianej, naukowej przygody!

Dlaczego warto studiować na Uniwersytecie Dzieci?

Uniwersytet Dzieci powstał, aby zaspokajać dziecięcą ciekawość. Umożliwiamy dzieciom swobodne eksplorowanie świata nauki poprzez obserwacje, eksperymenty i doświadczenia. Przygotowując zajęcia dla naszych studentów wykorzystujemy autorską Metodę Pytań i Doświadczeń i sprawiamy, że nawet z pozoru trudne pytania stają się łatwe.

Poznajcie ośrodek w Poznaniu!

Dzieci z Poznania w wieku 6-11 lat zabierzemy w kosmiczną podróż do świata wiedzy. Kierunki studiów podzieliliśmy według trzech grup wiekowych:

– 6-7-latków zapraszamy do eksplorowania świata na kierunku ODKRYWANIE,

– 8-9-latków będziemy zachęcać do twórczego myślenia w ramach INSPIRACJI,

– 10-11-letnim naukowcom zaproponujemy fascynujące dyskusje na kierunku TEMATY.

Jakie lekarstwo jest w piłce lekarskiej? Ile waży ogon komety? Jak zachować swoją kulturę, mieszkając za granicą? To tylko niektóre poznańskie tematy zajęć.

Sprawdź, co jeszcze czeka na studentów z Poznania

Rekrutacja na Uniwersytet Dzieci jeszcze trwa! Skontaktuj się z nami i sprawdź dostępność miejsc na kierunku dopasowanym do wieku Twojego dziecka.

www.uniwersytetdzieci.pl/rekrutacja