Dziękujemy Fundacji Warbud za wsparcie kampanii Lekcje z klasą!

Idea Uniwersytetu Dzieci dotrze do kolejnych miast i małych miejscowości w całej Polsce. Fundacja Warbud wsparła kampanię Lekcje z klasą i ufundowała zestawy edukacyjne dla 80 klas (m.in. z Olsztyna oraz mniejszych miejscowości i wsi w województwach: kujawsko-pomorskim, świętokrzyskim, lubuskim, małopolskim, wielkopolskim, śląskim, pomorskim i opolskim). Fundacja Warbud od lat angażuje się w ważne inicjatywy kulturalne, sportowe, a także edukacyjne, które wnoszą trwały ślad w rozwój społeczeństwa.

Dzięki wsparciu uczniowie szkół podstawowych otrzymają zestawy edukacyjne do kształtowania kompetencji społecznych. Zestawy dla klas I-III ułatwią dzieciom nawiązywanie relacji, nauczą kreatywnego myślenia i panowania nad emocjami. Uczniowie klas IV-VI będą mogli zrealizować projekt, pracując zespołowo i wspólnie dążąc do przeprowadzenia budżetu obywatelskiego w szkole. Nauczyciel korzystający z zestawu zdobędzie cenną wiedzę dotyczącą metody projektu, pozna tajniki motywowania uczniów do działania, by w przyszłości realizować inne projekty, a także rozwinie własną kreatywność i zyska inspirację do kształtowania kompetencji społecznych uczniów przy innych okazjach.

Bardzo cieszymy się, że idea radosnych, kreatywnych i angażujących lekcji dotrze do tak wielu szkół w Polsce. Jeszcze raz dziękujemy Fundacji Warbud za pomoc w realizacji misji Fundacji.

Partner kampanii: