Grant z Credit Suisse – pierwsze szkolenia dla wolontariuszy!

Wolontariat w Fundacji Uniwersytet Dzieci ma różne oblicza. Co roku zapraszamy setki wolontariuszy, żeby współuczestniczyli w realizacji programów Fundacji. Co sobota dziesiątki ochotników pomagają studentom Uniwersytetu Dzieci rozwijać naukowe pasje na zajęciach z naukowcami. Wolontariusze wspierają nas również poprzez staże w różnych działach Fundacji, dzięki czemu mogą rozwijać różne kompetencje przydatne również w pracy zawodowej.

W roku akademickim 2017/2018 program wolontariatu Fundacji wspiera firma Credit Suisse. Dzięki grantowi otrzymanemu od Credit Suisse możemy zaoferować wolontariuszom szereg szkoleń, wymianę doświadczeń i wyjazdy do różnych ośrodków Fundacji Uniwersytet Dzieci, narzędzia niezbędne do rozwoju różnych kompetencji. Zaplanowane są także atrakcje kulturalne i integracyjne. Projekt potrwa kilka miesięcy, tak aby wzmocnić program wolontariatu w Fundacji poprzez rozwój kompetencji wolontariuszy.

W dniach 13 i 23 lutego 2018 r. we Wrocławiu odbyły się szkolenia dla wolontariuszy z autoprezentacji, w których udział wzięło ponad 20 osób. Zapraszamy do obejrzenia galerii.