Śniadanie Przyjaciół Fundacji Uniwersytet Dzieci

13 lutego 2018 r. w Atrium Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyło się Śniadanie Przyjaciół Fundacji Uniwersytet Dzieci. Gościliśmy na nim przedstawicieli uczelni, szkół, biznesu i ośrodków kultury, którzy wspierają naszą działalność i pomagają nam w realizacji naszej misji.

Spotkanie rozpoczęła Anna Grąbczewska – Prezes Fundacji Uniwersytet Dzieci, która poinformowała o najważniejszych wydarzeniach w Fundacji oraz projektach, które planujemy zrealizować w najbliższym czasie. Nasi goście dowiedzieli się o najnowszej kampanii Dziecko na uniwersytecie, w której zbieramy środki na Fundusz stypendialny dla dzieci z mniej zamożnych oraz wielodzietnych rodzin.

Ważną częścią spotkania były rozmowy na temat możliwości partnerstw strategicznych Fundacji oraz uniwersytetów dziecięcych w małych miejscowościach. Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek i inspiracji do dalszej pracy nad poruszanymi tematami. Niezwykle ważne dla gości okazało się dostrzeżenie możliwości realizowania wspólnych potrzeb. Wspólnie zauważyliśmy dobry czas na działanie, by pomóc nauczycielom i edukatorom oswoić zmiany wynikające z reformy edukacji.

Wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie oraz wspaniałą atmosferę i kreatywne rozmowy. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie na stałe wpisze się w kalendarz spotkań Przyjaciół Fundacji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.