IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet „Biznes dobrze zaprojektowany”

konferencja

Design thinking to teraz najgorętszy temat nie tylko wśród przedsiębiorców. Bądź na czasie, dowiedz się więcej o myśleniu projektowym. Zarejestruj się już dziś na IX Konferencję SPK „Biznes dobrze zaprojektowany”.
Sieć Przedsiębiorczych Kobiet to już uznana marka na rynku. Czeka na Ciebie energia 500 przedsiębiorczych kobiet, merytoryczne wykłady (m.in. świetnego prof. Płoszajskiego!), inspirująca sesja Be the change i wiele innych!
Dobry design to dobry biznes – Thomas Watson
Na konferencji będzie można się spotkać także z przedstawicielami Fundacji Uniwersytet Dzieci. Nasi eksperci podzielą się z wami wiedzą na temat nowoczesnych metod kształcenia. Zaprezentują także najnowsze narzędzie do kształtowania kompetencji społecznych uczniów – Lekcje z klasą.
Konferencja odbędzie się już 30 listopada w Warszawie.
Serdecznie zapraszamy – w programie mnóstwo praktycznych wykładów, sesji i seminariów.
Więcej informacji oraz program konferencji.
#konferencjaspk