Jak być dobrym liderem? – Relacja ze szkolenia z Credit Suisse

24 maja we Wrocławiu wolontariusze kompetencyjni z Credit Suisse poprowadzili szkolenie dedykowane koordynatorkom i liderom wolontariatu w Fundacji Uniwersytet Dzieci. W siedzibie firmy zebrała się ekipa z czterech ośrodków: Wrocławia, Krakowa, Warszawy i z Olsztyna. W trakcie całodniowego szkolenia odkrywaliśmy na nowo co kryje się pod słowem LIDER. Dowiedzieliśmy się także jak dobrze przewodzić grupie, jak komunikować się z innymi oraz jak sprawić, żeby ludzie chcieli za nami podążać.

Jak się okazało dobry lider musi się odznaczać nie tylko charyzmą, ale też umiejętnością słuchania potrzeb innych. Dzięki wiedzy i umiejętnościom przekazanym przez Credit Suitss nasze koordynatorki i liderzy wolontariatu mogli wzbić się na jeszcze wyższy poziom przywództwa. Dziękujemy Credit Suitss za świetne szkolenie!