skip to Main Content

Ruszyła kampania crowdfundingowa

Znani i lubiani, sportowcy i aktorzy, naukowcy i rodzice, dziennikarze i kabareciarze – włączyli się w projekt akcji crowdfundingowej Uniwersytetu Dzieci na platformie Wspieram.to pod tytułem:
“Pozytywnie zmieniamy edukację”.

Celem tej akcji jest zebranie pieniędzy na nowoczesny system, który będzie funkcjonalny, spersonalizowany i efektywny w komunikacji, a także szybki i dostępny na urządzeniach mobilnych. Nowy system ma być ponadto nowatorski i bezawaryjny w obsłudze dla wszystkich, którzy z niego korzystają. To istotne, gdyż obecna strona www Uniwersytetu Dzieci to wersja z 2009 roku, która lata świetności ma już za sobą. Każdego dnia korzysta z niej 30 pracowników, około 300 wolontariuszy i ponad 6 tys. rodziców zapisujących dzieci na zajęcia.
Wielka potrzeba zmiany uruchomiła intensywnie przygotowania do tej akcji społecznościowej w Fundacji Uniwersytet Dzieci, organizacji non-profit, która realizuje projekt Uniwersytet Dzieci od 2007 roku w 4 ośrodkach w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Olsztynie. Dzięki kampanii Fundacja sfinansuje nowy System Obsługi Studiów Uniwersytetu Dzieci. Akcję wspierają takie osoby jak Jerzy Bończak, Grzegorz Kasdepke, Kasia Stoparczyk, prof. Agnieszka Zalewska, Paweł Papke i wiele innych.

Chcesz wiedzieć jak wziąć udział w akcji?
Sprawdź na:

przycisk_akcji_wspieram.to

W podziękowaniu za zaangażowanie Fundacja Uniwersytet Dzieci przygotowuje szereg nagród i niespodzianek dla wspierających. Wspieracze mogą otrzymać za wpłaty podziękowania i zaproszenia na ciekawe wydarzenia. Wybierając daną kwotę wsparcia możesz otrzymać m.in. niesamowitą wycieczkę do fabryki chłodnic Valeo w Skawinie, warsztaty “Jak tworzy się sztuczne nasiona?” w Laboratorium Zakładu Cytologii Roślin UJ, warsztaty w Google, spotkanie przy kawie z aktorem Jerzym Bończakiem, trening z Renatą Mauer lub Pawłem Papke. Nagrody są też pakietowane. Wspieracze mogą otrzymać tytuł Przyjaciela lub Dobroczyńcy Fundacji, a także sfinansować roczne stypendium udziału w zajęciach na Uniwersytecie Dzieci dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Warto wspierać nasz projekt, by razem pozytywnie zmieniać edukację.
Uniwersytet Dzieci powstał jako pierwszy uniwersytet dla dzieci w Polsce. To 4 ośrodki (Kraków, Warszawa, Wrocław, Olsztyn), 6233 małych studentów, 500 naukowców i 500 wykładów rocznie. W programie studiów dla dzieci w wieku 6-13 lat realizowane są wykłady i warsztaty tematyczne z zakresu wszystkich dziedzin nauki, w tym także nowoczesnych technologii i IT- w tym roku akademickim zajęcia z nowoczesnych technologii i IT realizowane były we współpracy min. z CISCO Systems, Valeo, Google, Allegro Tech.
Więcej informacji na https://wspieram.to/uniwersytetdzieci

Back To Top