Ostatnie godziny akcji – jeszcze zdążysz wybrać nagrodę dla siebie!

wspieram.to ostatniegodz

Już dziś osiągnęliśmy ogromny sukces – uzyskaliśmy ponad 160% kwoty potrzebnej do stworzenia nowoczesnego Systemu Obsługi Studiów Uniwersytetu Dzieci. Akcja trwa jednak nadal – wciąż potrzebujemy Waszej pomocy: im więcej funduszy uda się nam zebrać, tym doskonalszy będzie nasz nowy system.

Akcja crowdfundingowa ruszyła 15 marca br. Nowy system, z którego będą korzystać rodzice studentów Uniwersytetu Dzieci, pracownicy Fundacji i wolontariusze, będzie funkcjonalny, spersonalizowany oraz efektywny w komunikacji, a także szybki i dostępny na urządzeniach mobilnych. Dołożymy wszelkich starań, aby był nowatorski i bezawaryjny w obsłudze dla wszystkich, którzy z niego korzystają. To istotne, gdyż obecna strona www Uniwersytetu Dzieci to wersja przestarzała, a to wpływa nie tylko na efektywność pracy pracowników Fundacji, ale też na satysfakcję korzystających z niego rodziców.

Już na początku akcji swoje poparcie dla działań Uniwersytetu Dzieci i kampanii społecznościowego finansowania nowego systemu zadeklarowali znani i lubiani aktorzy, gwiazdy sportu, dziennikarze, ludzie biznesu i firmy, współpracujące z nami na co dzień. Ich poparcie przerodziło się zatem w propozycje nagród, które każdy wspieracz może wybrać, deklarując kwotę wsparcia na wspieram.to/uniwersytetdzieci.

A wśród nagród są:

• podziękowanie autorskie w formie pocztówki przygotowane przez studenta lub studentkę Uniwersytetu Dzieci,
  • zaproszenia dla dorosłych i dzieci na wykłady lub warsztaty,
  • konsultacje biznesowe (40-minutowe) w Innovation Nest w Krakowie,
  • wycieczka po fabryce chłodnic Valeo w Skawinie,
  • spotkanie przy kawie z aktorem Jerzym Bończakiem,
  • trening z Pawłem Papke, prezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej w Olsztynie,
  • godzinny trening na strzelnicy z Renatą Mauer

oraz wiele innych niespodzianek.

Wybierz swoją nagrodę i dołącz do nas na wspieram.to/uniwersytetdzieci.