Znamy się na edukacji i nie tylko. 3,2,1 start! dla akcji crowdfundingowej

W każdą sobotę ponad 6 tys. dzieci spotyka naukowców na warsztatach Uniwersytetu Dzieci w 4 ośrodkach w Polsce i razem odkrywają świat nauki. Aby ich obecność na zajęciach była możliwa rodzice zapisują studentów w systemie rezerwacji, pracownicy Fundacji publikują informację o tematach zajęć, dziekanat przesyła informacje rodzicom …

Kilka grup realizuje działania w procesie, którego podstawą jest narzędzie, a obecna strona www Uniwersytetu Dzieci to wersja z 2009 roku, która lata świetności ma już za sobą.

Dlatego ruszamy z akcją, której celem  jest zebranie pieniędzy na nowoczesny System Obsługi Studiów Uniwersytetu Dzieci,  platformę, która chcemy, aby była:

– funkcjonalna i estetyczna,

– spersonalizowana i efektywna w komunikacji,

– nowatorska i bezawaryjna,

– szybka i dostępna na urządzeniach mobilnych.

Ta wielka potrzeba uruchomiła intensywnie działania. Akcję popierają i wspierają takie osoby jak Jerzy Bończak, Grzegorz Kasdepke, Kasia Stoparczyk, prof. Agnieszka Zalewska, Paweł Papke i wiele innych.

W podziękowaniu za wsparcie Fundacja Uniwersytet Dzieci przygotowuje szereg nagród i niespodzianek dla wspierających. Wybierając kwotę wsparcia możemy otrzymać w zamian m.in. zaproszenie na śniadanie Przyjaciół Fundacji, udział w wykładach Uniwersytetu Dzieci dla dorosłych. Lista nagród będzie rosła wraz z czasem trwania akcji.

A jaka będzie nowa platforma? To zależy również od Ciebie.