Trwają przygotowania do finałowego seminarium!

Po sesjach warsztatowych w Galway, Bedfordshire i Wiedniu, w trakcie których zaangażowani w projekt eksperci opracowywali nowe metody i narzędzia do realizacji kreatywnych zajęć, nadszedł czas na zjazd w Krakowie. Szerokie grono praktyków spotka się w dniach 16-18 kwietnia, aby podsumować dotychczas wykonaną pracę. Będzie to również kolejna okazja do wymiany dobrych praktyk i wzajemnego zainspirowania się do tworzenia nowoczesnych i angażujących narzędzi dla nauczycieli na całym świecie.

Zespół Fundacji Uniwersytet Dzieci, przygotowując agendę seminarium, wdraża świeżo zdobytą wiedzę z zarządzania projektami międzynarodowymi. Koordynatorzy projektu uczestniczą w kreatywnych spotkaniach, burzach mózgu oraz konsultacjach. Podczas kwietniowej sesji warsztatowej partnerzy podsumują proces testowania prototypów w 4 krajach, wprowadzą zmiany w zestawie edukacyjnym i wezmą udział w panelu dyskusyjnym dotyczącym budowania sieci kontaktów w projektach międzynarodowych.
 Organizację finałowego seminarium wspiera British Council w Krakowie, Instytut Europeistyki UJ, Szara.

Na uczestników seminarium w Krakowie będą czekać tajemnicze niespodzianki.