Zapraszamy do Poznania na Turniej Wiedzy!

Uniwersytet Dzieci zaprasza na rodzinny Turniej Wiedzy w Poznaniu! Już 25 maja pokażemy dzieciom, że nauka i zabawa mogą iść w parze. Wydarzenie będzie okazją do bliższego poznania pierwszego i największego uniwersytetu dla dzieci oraz misji, która przyświeca naszym działaniom. Zaprezentujemy również autorską Metodę Pytań i Doświadczeń, na której bazują zajęcia dla studentów Uniwersytetu Dzieci.

Dlaczego skóra nie przemaka? Skąd się bierze światło? Dlaczego cieknie nam ślinka?

Podczas Turnieju Wiedzy w Poznaniu dzieci będą doświadczać, eksperymentować, a przede wszystkim zadawać trudne pytania naukowcom. Ponadto wyruszą z nami w kosmiczną podróż i odwiedzą 2 stacje obserwacyjne, 5 stacji badawczych i 1 stację pytań, gdzie na uczestników czeka quiz.

Weź udział w konkursie i wygraj bezpłatny rok nauki dla Twojego dziecka!

Dla małych odkrywców świata nauki przygotowaliśmy konkurs. Dodatkowo dzieci, które odwiedzą wszystkie stacje badawcze, będą miały okazję wymyślić pytanie do naukowca. Aż 3 najciekawsze, dziecięce pytania wygrają Indeks umożliwiający roczne studiowanie na Uniwersytecie Dzieci.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kosmicznej przygodzie i przekonania się, jak wygląda nauka warta Poznania!

Data wydarzenia: 25 maja 2019r.

Czas trwania: 10:00 – 13:00

* Dokładne miejsce wydarzenia podamy wkrótce